Ettevõttest

Elektroni põhitegevus on IT teenuse osutamine väikestele ja keskmise suurusega ettevõttetele.

Iga ettevõte jõuab kord punkti, kus IT alased teemad tunduvad keerulised. Kuidas edasi ja millist lahendust valida? Sellises olukorras saab puuduva kogemuse ja kompetentsi sisse osta. Elektron on see, kes seda kompetentsi pakub. Meie peamine tugevus on seadmehaldus, konfiguratsioonihaldus, võrguhaldus, videovalve lahendused, pilveteenused, protsesside automaatika, riistvara rent, konsultatsioon jpm.

Meie missioon on pakkuda tarku IT lahendusi vastavalt kliendi vajadusele. Klient saab keskenduda oma põhitegevusele ja usaldada IT teemad professionaalide hoolde.

Iganenud on mõtemall, et tööd saab teha vaid kontoris. Tööd saab teha igal pool, kui tööandja on valinud õige IT partneri, kes selle lahenduse ettevõtte ja töötaja jaoks loob. Olgu selleks siis VPN, pilvelahendus vms., Elektron saab sellega hakkama!

Meie peamised tugevused on:

  • Microsofti toodete edasimüüja ja teenuspakkuja (SPLA)
  • Koostöö kõikide suurimate Eestis tegutsevate riistvara hulgimüüjatega
  • Omame head kompetentsi Microsofti lahenduste vallas
  • IT varade renditeenus

Tihti võivad ühekordsed IT väljaminekud olla ettevõtte jaoks koormavad, selle leevendamiseks kasutavad täna paljud ettevõtted IT varade renditeenust. IT varasid rentides asenduvad ühekordsed suured kulud väiksema igakuise püsikuluga. Lisaks lähtume riistvara valikul alati kliendipoolsest ärivajadusest, et vältida olukorda kus tahetakse soetada midagi mis on ebamõistlik ja kallis. Pakume ka kvaliteetseid kasutatud äriklassi seadmeid.

Tarkvara poolelt pakume Microsofti kuupõhiseid pakette, neid kasutades kaovad samuti ühekordsed suured väljaminekud tarkvara soetamisel. Kokkuvõttes on ettevõtte omanikul väga selge ülevaade, mis on tema IT baasteenuse hind töötaja kohta.